Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
Basic Stamp Kitaplar
Yeni Başlayanlar İçin Mikrokontrolörler
      Mikrokontrol (mikro denetleyici) programa konusunda çalışmaya yeni başlayanlar için okunması ve takip edilmesi çok kolay bir kaynak… PARALLAX tarafından geliştirlen Basic stamp isimli ve BASIC’e çok benzeyen komutlarla (PBASIC) programlayabileceğiniz mikrokontrolörlerle proglamlamaya başlayacaksınız: Breadboard üzerinden LED yakmak ya da pushbuttonla çeşitli deneylerin devrelerini oluşturmak suretiyle sizleri ... (Devamı --->>>)
Robotik
      Robotlar konusunda heves ve merak sahibi herkesi, en dolaysız yoldan ve yormadan meselenin özüne getirmeyi hedefleyen bir ilk kaynak niteliğinde. Tahriklerine kapılmamak elde değil. Yeni başlayanlar için Mikrokontrolörler ve Mikrokontrolörlerle Endüstriyel Kontrol isimli kitaplardan sonra infogate tarafından basılmasının nedeni belli… Daha kitap basılmadan, numuneleri piyasa yapmaya başladı bile. Pek yakında ... (Devamı --->>>)
Mikrokontrolörler ile Endüstriyel Kontrol
      Yine Parallax ürünlerinden BS2 mikro kontrolörlü temel alınarak ‘ENDÜSTRİYEL KONTROL’ konusunda takibi ve uygulamaları çok kolay ve zevkle yapılabilen bir kaynak kitap daha…
      Mikro kontrolör çıkışlarının, proses kontrolünde uygulanması… Sayısal input sinyal koşullama ile proses kontrol: bilgi toplama, değerlendirme ve uygulama,mikro kontrolörlerle kontrol uygulamaları ... (Devamı --->>>)

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim