Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
P - n - P Transfer Kağıdı

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

5'li Paket Fiyat  [KDV Hariçtir] 20 $
20'li Paket Fiyat  [KDV Hariçtir] 75 $

Bonus Kart'a 4 taksit fiyatıdır.

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen  istediğiniz paket miktarına tıklayınız :

20'li Paket                      5'li Paket


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

P - n - P Transfer Kağıdı

      P-n-P , prototip hazırlamada veya düşük hacimli baskılı devre imalatında kullanılmak üzere tasarlanmış, kullanımı özel araçlar gerektirmeyen (ev ütüsü dışında !..) yepyeni bir teknoloji ürünüdür.POSITIV20, oje, serigraf vb. gibi hazırlama süreci çok zahmetli tekniklere karşı yepyeni bir seçenek oluşturan P-n-P ile baskılı devreniz en fazla 10 dakika içinde asite atmaya hazır hale gelmektedir.
     
      Kaliteye önem veriyorsanız ve zamanınız değerliyse bu teknik sizin için ideal bir seçenek.

Kullanımı :

     © P-n-P’yi mat yüzüne baskı yapılacak şekilde lazer yazıcıya veya fotokopi makinasının kağıt sürücüsüne yerleştirin.Lazer yazıcıyı veya fotokopi makinasını en koyu baskı durumuna ayarlayın.

     © Baskılı devre programında hazırladığınız baskılı devre çiziminin aynadaki görüntüsünü lazer yazıcıdan  P-n-P’ye bastırın.Eğer lazer yazıcınız yoksa önce kağıda çıktı alıp (aynadaki görüntü) bunun fotokopisini P-n-P’ye çekin.

      © Bakırlı Plaketi iyice temizleyin.Baskılı devre çiziminin boyutlarından yaklaşık 1cm daha büyük olacak şekilde P-n-P’yi kesin ve mat tarafı (baskılı devre çiziminin bulunduğu taraf) bakırlı yüze gelecek şekilde plaketin üzerine yerleştirin.Bunun üzerine ince bir ütü bezi yerleştirin.

      © Ütünüzün sıcaklığını yünlü-pamuklu ayarına getirin ve ısınmasını bekleyin.Ütü ısındıktan sonra dikkatlice plaketin üzerine yerleştirin ve dairesel hareketlerle 3-5 dakika arası plaketi ütüleyin.Plaketin her tarafının eşit düzeyde ısıtılmasına dikkat edin

     © Baskılı devre çizimi filmde iyice belirginleştiğinde ve P-n-P’nin artık kavladığını hissettiğinizde ütülemeyi bırakın.Doğru sıcaklık ve zamanlama lazer yazıcının veya fotokopi makinasının toner tipine ve kalitesine doğrudan bağlı olduğundan mükemmel sonuca ulaşmak için birkaç deneme yapmanız gerekebilir.

   
    © Plaket iyice soğuduktan sonra P-n-P’yi kendinize doğru dikkatlice çekerek plaketten ayırın.Varsa hataları baskılı devre kalemiyle düzeltin.

    

© Plaket artık asite atılmaya hazırdır.

 Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim