Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
Basic Stamp Board of Education (USB) - Full Kit

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Fiyat  [KDV Hariçtir]

150 $


E-ticaret sitemizden güvenli alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Basic Stamp Board of Education (USB) - Full Kit

      Board of Education -Full Kit (Eğitim Kartı - Ful Kit/"Tam Takım") içinde bir Board of Education® (Eğitim Kartı), bir BASIC Stamp® 2 -mikrodenetleyici- modülü ile bağlantı telleri ve bir de USB kablosu bulunur. Güç kaynağı yoktur.

      Ful Kit, BASIC Stamp mikrodenetleyicili projelere girişmek için gereken tüm donanımı içeren özlü bir settir. Geliştirilecek projenin gerektirdiği bileşenler, parçalar ve güç kaynağı dışında kalan gerekli her şeyi içerir. Dolayısıyla “Stamps in Class” (Stamps Dersleri) takımının parçalarını ve metnini satın almayı düşünüyorsanız ya da LED'ler, dirençler, kapasitörler, sensörler ve diğer elemanlar topluluğundan oluşan bir atölyeniz varsa, bu kitten daha ideali yoktur.

      BOE-Ful Kit denilmesinin sebebi, paketin esasını oluşturan Eğitim Kartı ve üzerindeki BASIC Stamp 2 yuvasıdır. (Ayrıca modül de kite dahildir.) BOE, en gözde devre kartlarımızın başında gelir. Çünkü uygulama alanı çok çeşitlidir. Esas olarak eğitim için tasarlanmış olmakla birlikte, kullanıcı yelpazemizin her kesimine hitap etmektedir. Uygun bağlantılar, 3 pozisyonlu güç anahtarı, ince işçiliğiyle buluştuğunda, her hangi bir Javelin Stamp yahut 24 pinli BASIC Stamp uygulaması için gayet elverişli bir platform sağlar. (Teknik yönleri aşağıdadır.)
     
      Her Stamps in Class takımı için gereken bir adet BASIC Stamp 2 modülü ile bir adet programlama kartı, BOE Ful Kit içinde yer almaktadır. BOE'nin tasarımı, yukarıda belirtildiği gibi, mikro-denetleyicili programlama ve arabirimleme eğitimi veren kullanıcılarımızla birlikte yapılmıştır.  Bununla beraber, bizim rehberliğimize baş vurulmadığı durumlarda da bu kit, BASIC Stamp dersleri için ideal bir proje kartdır.

Özellikler:

 • Şebeke ve 9 voltluk pilin birlikte bağlanmasını engelleyen içsel kilitli güç kaynağı.

 • Çalışma anındaki komünikasyon ve programlama için USB bağlantısı.

 • P0 - P15 I/O pinleri.

 • Ebadı 5.1 x 3.5 cm (2" x 1 3/8") olan bredbord bölümünün bitişiğinde Vdd ve Vss bağlantıları.

 • Renkle işaretlenmiş 10 adet bağlantı teli.

 • Tercihe bağlı AddMods (fazladan bredbord alanı) için çift sıra 10 pinli dişi konnektör.

 • Kartın üst kısmındaki izler BS2_IC ile bredbord arasındaki bağlantıları gösterir.

Kit içeriği:

 • Board of Education devre kartı

 • BASIC Stamp 2 modülü

 • 10 adet devre bağlantı teli

 • USB kablosu.

  Not: İlk kez başlıyorsanız, ya BOE Ful Kit ile birlikte "Mikrokontrolör nedir?" adlı kılavuzu ve  28512# kodlu parça kiti niya da güç kaynağı hariç bu kitlerde yer alan her şeyi içeren BASIC Stamp Discovery Kit'i almanızı öneririz.

Linkler ve kaynaklar:

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim