Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
Endüstriyel Kontrol
MikroNET V3.0 - PC ile veri toplama ve endüstriyel kontrol modülü
MikroNET V3.0, alfanümerik karakter LCD destekli, PC aracılığıyla ya da otonom olarak veri toplama ve endüstriyel kontrol uygulamaları gelistirmek için tasarlanmıs bir kontrol ünitesidir.
Kontrol ünitesindeki tüm uygulamalar özel gelistirilmis bir mikrodenetleyici olan uNET-IC aracılığıyla çalıstırılmaktadır... (Devamı --->>>)
Kolay USB / RS232 - USB /UART dönüştürücü modülü
KolayUSB, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinin PC’lere USB üzerinden bağlantısını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir USB-seri UART (TTL) dönüştürücüsüdür. RS232 uyumlu PC-UART’ın tüm modem sinyalleri TTL seviyesinde üretilebilir. Bu sayede RS232 uyumlu seri portu olmayan tüm PC’ler, asenkron seri haberleşme yapabilen tüm mikrodenetleyicilerle çalışabilir... (Devamı --->>>)
Kolay USB-Flash - USB flash bellek kayıt modülü
KolayUSB-flash, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde geniş kapasiteli bellek ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiş bir USB flash bellek kayıt modülüdür. Modüle, klasik seri port haberleşme yöntemiyle erişilmektedir.
CNC verisi, Grafik LCD, ses, müzik vb uygulamalarda PC FAT16 / FAT32  formatındaki dosyayı mikrodenetleyiciyle doğrudan... (Devamı --->>>)
Kolay Bluetooth - Embedded BlueTooth modülü
Kolay Bluetooth, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinin BlueTooth haberleşme yöntemi aracılığıyla kablosuz PC bağlantı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir modüldür.Konvansiyonel RS232 devrelerinin TTL tarafındaki Rx ve Tx portlarının mikrodenetleyiciye bağlanmasıyla aynı şekilde, kolayBT modülündeki Rx ve Tx bacakları da mikrodenetleyiciye aynı şekilde bağlanır... (Devamı --->>>)
Kolay IO – ADC - 12bit ADC modülü
Kolay IO - ADC, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde harici 12-bit çözünürlüklü analog/dijital dönüştürme işlemi yapma amacıyla kullanılmaktadır. SPI kontrollü MCP3201 çipi aracılığıyla, 0..10V ya da 4..20mA analog giriş sinyalleri 12-bit çözünürlüğünde dijital veriye dönüştürülmektedir.Modül devresi üzerindeki opampların kazançları değiştirilerek giriş gerilimi istenilen seviye... (Devamı --->>>)
Kolay IO – AIn - 4..20 mA, 0..10V analog giriş modülü
Kolay IO – AIn , kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde kullanılan PIC ailesi mikrodenetleyicilerin dahili ADC portlarının değişik analog sinyal aralıklarında kullanılabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.
  • Giriş sinyali: 0..10V , 4..20 mA analog

  • Ayarlanabilir giriş gerilimi... (Devamı --->>>)
Kolay IO – DAC - 12bit DAC modülü
KolayIO - DAC, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde analog çıkış elde etmek amacıyla kullanılmaktadır. SPI kontrollü MCP4821 çipi aracılığıyla 12-bit çözünürlüklü dijital veri 0..4.096V aralığında gerilime dönüştürülmekte ve modül devresi üzerindeki opampların kazançları değiştirilerek istenilen seviyede gerilim.
Kolay IO – DIn - Optokuplörlü dijital giriş modülü
KolayIO - DIn, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde dijital giriş elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.
  • 3.3V - 28 Vdc giriş aralığı.

  • LED gösterge. Girişin sürülüp sürülmediğini... (Devamı --->>>)
Kolay IO – R/L – Optokuplörlü dijital giriş modülü
Kolay IO – R/L , kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde röle çıkışı elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.
  • Röle özellikleri: 6A, 250Vac

  • Röle kontaklarının NA ya da NK kullanılması... (Devamı --->>>)
Kolay IO – TRout/N - NPN transistörlü çıkış modülü
Kolay IO – TRout/N , kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde NPN transistör uyumlu çıkış elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.
  • Çıkış özellikleri: Açık emiter, max. 0.5 A, atlamayla 5 - 12 - 24Vdc çıkış gerilimini sürme olanağı... (Devamı --->>>)
Kolay IO – TRout/P - PNP transistörlü çıkış modülü
Kolay IO – TRout/P , kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinde PNP transistör uyumlu çıkış elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.
  • Çıkış özellikleri: Açık emiter, max. 0.5 A, atlamayla 5 - 12 - 24Vdc çıkış gerilimini sürme olanağı... (Devamı --->>>)
Kolay PROPELLER - 32-bit Propeller P8X32 tabanlı mikrodenetleyici modülü
Kolay PROPELLER, 8 tane 32-bit işlemcinin aynı çipin içinde koştuğu gerçek anlamda multi-tasking yapılabilen son nesil mikrodenetleyicilerden Propeller P8X32 üzerine geliştirilmiş bir mikrodenetleyici modülüdür.
70x43 mm ölçülerindeki modül kartıyla ve 150mil (3.81 cm) bacak aralığıyla büyükçe bir entegre devre formunda olan kolayPROPELLER, çipe gömülü SPIN yorumlayıcıyla gelmektedir... (Devamı --->>>)

Kolay RS485 - RS485 arayüz modülü
Kolay RS485, kolayDAQ ya da MikroNET vb. gibi mikrodenetleyicili kontrol modüllerinin konvansiyonel RS485 ağlarına bağlanmasında kullanılmak üzere tasarlanmış bir modüldür. Tam çift yönlü ya da yarım tek yönlü çalışacak şekilde yapılandırılabilmektedir. Konvansiyonel RS232 devrelerinin TTL tarafındaki Rx ve Tx portlarının mikrodenetleyiciye bağlanmasıyla aynı şekilde, kolayRS485 modülündeki Rx , Tx bacakları... (Devamı --->>>)

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim