Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
Robotik

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Fiyat  [KDV Dahildir]

10 TL


Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Robotik

      Robotlar konusunda heves ve merak sahibi herkesi, en dolaysız yoldan ve yormadan meselenin özüne getirmeyi hedefleyen bir ilk kaynak niteliğinde. Tahriklerine kapılmamak elde değil.
      Yeni başlayanlar için Mikrokontrolörler ve Mikrokontrolörlerle Endüstriyel Kontrol isimli kitaplardan sonra infogate tarafından basılmasının nedeni belli… Daha kitap basılmadan, numuneleri piyasa yapmaya başladı bile. Pek yakında ayakaltında dolaşan ROBOTları görürseniz, şaşmayın…
      Kitap, Parallax Inc’in aynı isimli eserinden ve yine Parallax Inc’in Robot kitini esas alarak hazırlandı. Altı bölümden oluşuyor, Kuma ve Sınama, Seyrüsefer, Duyargalarla Hareket, Işığa Duyarlı Hareket, Kızılaltı(infrared) ile Cisim Belirleme, Frekans Taramasıyla Mesafe Belirleme…
      Altı bölüme karşılık, altı uygulama üstüne üstlük…  Dahası, mikrokontrol elemanı arzunuza göre seçebileceğiniz, robotunuzu, amaçlarınıza daha uygun bir biçimde tasarlamanızı sağlayan benzersiz kurgulara geçmekten sadece bir adım uzaktasınız.
     Ama önce İLK ADIMI atmalısınız.

     Dilerseniz, Parallax Inc.’in ROBOT kitini de infogate ya da satıcılarından edinebilirsiniz. Daha da ilginci, sadece tekerlekleri üzerinde hareket eden değil, ayakları ile yürüyen ROBOT kitleri ve hatta ROBOT KOLU ve CNC Tezgâh benzetimlerine kadar birçok ROBOTİK uygulama kitini edinebilirsiniz. İnternet sitemizden dilediğiniz robot kitlerini alabileceğiniz gibi ilgili linklere tıklamak suretiyle, Parallax Inc’in değişik uygulamalarından haberdar olabilirsiniz.

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim