Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
Şematik Çizim ve Baskı Devre Hazırlama

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Fiyat  [KDV Dahildir]

25 TL


Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Şematik Çizim ve Baskı Devre Hazırlama

 Hazırlama Teknikleri

      Elinizde tuttuğunuz kitap, baskılı devre hazırlama paketlerinden ULTIboard’u tanıtmakta. Ancak ULTIboard anlatılırken, baskılı devre hazırlama teknikleri de anlatılmakta.
      ULTIboard-Baskılı Devre tasarım paketi, otomatikleştirilmiş ve etkileşimli özellikleri ile hızlı ve hatasız bir çalışma ortamı sunmakta. Kuvvet vektörleri bileşenlerin uygun yerlerini gösterirken, güçlü autorouter özelliği karı sonlamanızda en büyük yardımcınız. Gerçek zamanlı tasarım denetimi, hiçbir şekilde hata yapmanıza izin vermemekte.
      Kartı tasarlarken, bütün pad ve trace boyutları ve aralıklarına uyulmakta ve hatalar anında görüntülenmekte. Gerçek 32 bir mimarisi ile 1 kattan 32 kata kadar PCB hazırlayabiliyorsunuz. Kitaplığında 20.000 ‘den çok şematik eleman var… Tek tuşla şematikten PCB’ye dönebiliyorsunuz, böylece şematikteki değişikleri PCB’ de otomatik olarak görebiliyorsunuz. Tam tersi de olanaklı. Kısacası, baskılı devre geliştirmek ve bastırmak isteyen herkesin, çok kısa sürede, çok kolay ve hatasız işini sonuçlandırması için ideal…

Kitapla birlikte edineceğiniz CD-ROM ile UltiBoard Şematik Çizim ve Baskılı Devre Hazırlama programına sahip olacaksınız.

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim