Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
PIC C ile PIC Programlama

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Fiyat  [KDV Dahildir]

15 TL


Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

PIC C ile PIC Programlama

Kitapla birlikte verilmekte olan CD-ROM’da PIC micro’larla çalışmak için gereken birçok araçla tanışacak ve onları kullanabileceksiniz. PICC Lite, CCSS PCW, C2C gibi C tabanlı, PIC Basic gibi Basic tabanlı ya da P2C gibi Pascal tabanlı yazılımlar ile MCS S/W Debugger, Flow code gibi yazılımların deneme amaçlı sürümleri ile MPLAB, çeşitli PIC microların datasheetlerini bulabileceksiniz…

Kitabın yazarı Doç. Dr. Doğan İbrahim, Yakın Doğu Üniversitesi Bilgisayar Bölüm Başkanı. Uzun zamandır mikrokontrolör sistemleri üzerine çalışmakta olan yazarın, İngilizce olarak basılmış,’Microcontroller Project for the 8051’ ,’PIC Basic: Programming and Project’,’Microcontroller Based Temperatura Monitoring and Control’isimli yayınları da bulunmakta. Elinizdeki kitap, C dili ile PIC micro programlamaya yönelik daha ziyade bir kurs kitabı olarak yazılmıştır. Genel olarak mikroişlemci ve mikrokontrolörlerin tanıtımı ve mimarisinin de anlatıldığı kitapta, C Programlama dili ve özellikle PIC’ler için PICC Lite derleyicinin komut yapısı üzerinde durulmuştur.
Kitabın önemlice bir bölümünde en basit uygulamalardan başlayarak, kesmeler, sayıcılar, LCD uygulamalarından,RS232 ya da USART kullanarak seri iletişime kadar birçok uygulama bulunmaktadır.

Kitapta PICC Lite fonksiyon listesi ve 16Fx assembler komut setini de bulacaksınız.

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim