Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    Referanslar    Veri İndir    İletişim
PICBoard PRO

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Fiyat  [KDV Hariçtir]

129 $

Bonus Kart'a 4 taksit fiyatıdır.
Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız


Nakit ve banka havalesi ile ödeme seçenekleri için lütfen arayınız.
İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

PICBoard PRO

 

       PROGRAMLAYICI GEREKTİRMEZ !!!

PICBoard Pro ile birlikte verilen PICprog mikrodenetleyicisine - içine özel yazılım yüklenmiş PIC16F877 - nesne koduna çevrilmiş kaynak kodu, windows için hazırlanmış özel yükleme programı kullanılarak aktarılmaktadır. Bu sayede haricen programlayıcı cihaz kullanmaya gerek kalmadan işlemciye defalarca program yüklenebilmektedir.

Diğer PIC mikrodenetleyicilerinin kullanımı; PIC16F84 ve PIC16F873 gibi 18 ve 28 bacaklı PICmicro’ların da kullanılabilmesi için uygun soketler vardır. Uygulama devresini değiştirmeye gerek kalmaksızın yalnızca işlemciyi değiştirmek ve PIC yazılımını yeni işlemciye uyarlamak yeterli olmaktadır.

PIC’i devreden sökmeden programlama: PICprog entegresi yerine başka bir PIC kullanmak isterseniz, PIC’i devreden sökmeden de programlayabileceksiniz. Böylece PIC’in devreye takılması-sökülmesi sırasında bacaklarının kırılması gibi tehlikelerle de karşılaşmayacaksınız. Buna yönelik olarak PICBoard Pro kartındaki “devre üzerinde programlama” soketi (ICSP) kullanılmaktadır. Bu özellikten yararlanabilmek için “devre üzerinde PIC programlama” yeteneğine sahip – örn. ProtoPIC Pro gibi – bir programlayıcı kullanmanız gerekmektedir.

  

Copyright © INFOGATE | Tasarım : BaSö
Ana Sayfa       Site Haritası       İletişim